رئیس هیت مدیره شرکت فرش افشار زرینه:
رونق مجدد فرش افشار زرینه مدیون حمایت های بی دریغ بانک صنعت و معدن است

عزیز بکتاش رئیس هیت مدیره شرکت فرش افشار زرینه گفت: رونق مجدد فرش افشار زرینه مدیون حمایت های تیم مدیریتی مجرب و کارآمد بانک صنعت و معدن است که با نهایت همکاری و دلسوزی سعی در راه اندازي مجدد این واحد صنعتی داشته اند .
وی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن با بیان این مطلب افزود: این واحد از سال 77 آغاز به فعالیت نموده و به تولید فرش های ماشینی با دستگاه های 1200 شانه و تراکم 3600 می پردازد.
وی خاطرنشان کرد: با گذشت زمان و فرسودگی دستگاه ها این شرکت مدتی تعطیل شد تا اینکه با تسهیلات 11 میلیارد و 600 میلیون تومانی بانک صنعت و معدن جهت بازسازی و نوسازی دستگاه ها، شرکت فرش افشار زرینه میاندوآب دوباره آغاز به کار کرد.
بکتاش افزود: شرکت فرش افشار زرینه که در شهرک صنعتی میاندوآب قرار دارد در ابتدا با 25 نفر نیرو به فعالیت می پرداخته و با بازسازی و نوسازی این واحد میزان اشتغال به 53 نفر افزایش یافته است.
رئیس هیت مدیره شرکت فرش افشار زرینه بیان داشت: 80 درصد تولیدات این واحد صنعتی به مبلغ 10 میلیون دلار صادر شده است و خوشبختانه با حضور در نمایشگاه های بین المللی جایگاه مناسبی را در بازارهای بین المللی پیدا کرده ایم و کشورهایی مانند عراق، ارمنستان، تاجیکستان، قزاقستان و چین بازارهاي صادراتي ما را تشكيل مي دهند.

تاریخ انتشار: 13 / 09 / 96