.

فراخوان پیشنهاد جهت طرح های پژوهشی

بانک صنعت و معدن در نظر دارد جهت اجرای طرحهای پژوهشی  مورد نظرخود، از خدمات اساتید و پژوهشگران دانشگاهها، شرکتهای دانش بنیان وابسته به دانشگاهها و موسسات پژوهشی و مشاوره ای کشور استفاده نماید.  بدین منظور از کلیه پژوهشگران نهادهای یادشده دعوت می‌شود ضمن ملاحظه جزئیات RFP هر عنوان پژوهشی، در صورتیکه حائز شرایط زیر می‌باشند نسبت به ارسال پیشنهاد (Proposal) در قالب فرم پیش بینی شده (جهت دریافت  فرم پیشنهاد کلیک کنید) اقدام نمایند.

حداقل شرایط  لازم  برای افراد جهت ارسال پیشنهاد پژوهشی:

الف) اشتغال رسمی بعنوان عضو هیات علمی (رسمی، قراردادی یا پیمانی) در یکی از دانشگاهها یا موسسات پژوهشی-مشاوره ای یا شرکتهای دانش بنیان مستقر در استان تهران (یا استانهای همجوار که پژوهشگران مشکل تردد جهت انجام امور پژوهشی نداشته باشند.)
ب) دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر.
ج) توانایی انجام کار گروهی و مدیریت  تیم پژوهشی.
د) نداشتن ممنوعیت انجام فعالیت یا محدودیت انجام معاملات با ارگانهای دولتی

توضیح اینکه:

1-     بانک در پذیرش و  یا رد پیشنهادات وصول شده مختار  می باشد؛ بنابراین ارسال پیشنهاد حقی را برای افراد جهت انعقاد قرارداد همکاری با بانک ایجاد نمی‌کند.
2-     بانک از بین پروپوزال‌های وصول شده و حسب ارزیابی کمیته های داخلی خود، بهترین پیشنهاد را (بعنوان پیشنهاد مقدماتی) انتخاب خواهد کرد و جهت همکاری از پیشنهاد دهنده دعوت  بعمل خواهد آورد.
3-     پیشنهاد مقدماتی منتخب در فرآیند  تعاملی بین بانک و دانشگاه یا موسسه پیشنهاد دهنده تبدیل به قرارداد قطعی همکاری  پژوهشی خواهد شد.
4-     قرارداد همکاری پژوهشی نیز بین بانک و دانشگاه/ مرکز پژوهشی که پیشنهاد دهنده درآن شاغل باشد منعقد می‌شود و  پیشنهاد دهنده بعنوان نماینده دانشگاه/ مرکز پژوهشی و مجری، قرارداد را اجرا می‌کند.

عناوین پژوهشی :

1-     آسیب‌شناسی نحوه ارائه تسهیلات و اجرای طرحها در سطح بانک صنعت و معدن و تحلیل پیامدهای آن در بازپرداخت تسهیلات (لینک دریافت RFP)
2-     آسیب شناسی فرآیند و چارچوب ارزیابی اعتباری گزارشات کسب و کار(فنی، مالی و بازار) طرحهای صنایع کوچک و متوسط و پیشنهاد فرمتهای جدید و اثر بخش به بانک(لینک دریافت RFP)
3-     شناخت کانونهای فسادخیز در فعالیتهای بانک و ارائه راهکارهای لازم بمنظور پیشگیری، اصلاح، تقویت و تکمیل فرآیندهای مقابله با فساد در بانک صنعت و معدن (لینک دریافت RFP)
4-    پیشنهاد مدل ارزیابی عملکرد اعتباری و سبد(پورتفو) تسهیلاتی مناسب برای بانک صنعت و معدن در سالهای آینده به تفکیک زیر بخشهای مختلف صنعتی (لینک دریافت RFP)

نحوه ارسال  و پیگیری  پیشنهادات:
لطفاً نامه ارسال  پیشنهاد را  به همراه فرم پیشنهاد تنظیم شده،  صرفاً از طریق   پست الکترونیک  ارسال فرمائید و در خصوص پیگیری وضعیت  پیشنهادات ارسال شده عندالزوم با آقای مهندس گوهری به شماره 02127871136 تماس حاصل نمائید.

.تهـران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع چمران، شماره 2917

.22029811-19

.1965643511

.info[@]bim.ir

.19615-314

.

تمام حقوق براي بانك صنعت معدن محفوظ مي باشد.