.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار بانک

بازديد مديرعامل بانك صنعت و معدن از ششمين نمایشگاه تراكنش ايران

دكتر حسين مهري از ششمين دوره نمایشگاه تراكنش ايران که در محل همایش هتل اسپيناس پالاس برگزار شد بازديد كرد.
1399/10/24 چهارشنبهتعداد بازدید:157
.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، دكتر حسين مهري مديرعامل اين بانك امروز 24 دی ماه در بازدید از این نمایشگاه که با موضوع اكوسيستم بانكداري و پرداخت ديجيتال برگزار می شود گفت: بانك صنعت و معدن استقرار و توسعه بانكداري ديجيتال را از اولويت هاي اصلي خود مي داند و براي اين مهم شوراي ديجيتال را تشكيل داده است كه با حضور اساتيد اين حوزه هر دو هفته جلسات آن برگزار مي شود و برنامه ها و طرح هاي اجرايي با سرعت و مطابق با سند مربوطه پيش مي رود.
وی گفت عوامل موفقيت در انتقال به بانكداري ديجيتال شامل 6 عامل در دو مبحث نگرش داخلي و خارجي است که نگرش خارجي شامل تمركز بر تجربه مشتري، داشتن چشم انداز بلندمدت و تفكر اجرايي كوتاه مدت، اكوسيستم نوآوري آزاد و نگرش داخلي شامل تيم هاي ديجيتالي تمام شمول، پلتفرم فناوري اطلاعات چابك، نقش جديد براي شعب است.
دكتر مهري يادآور شد: عمده خدمات این بانک به اشخاص حقوقی است و بیشتر در قالب بانكداري شركتي فعاليت كرده و صنعتگران، كارآفرينان و معدنكاران از خدمات اين بانك استفاده مي كنند و ارتباط با گستره اي از شركت ها و بنگاه ها، حركت به سوي بانكداري هوشمند و ديجيتال را تسهيل مي كند.
وي خاطرنشان ساخت: از جمله مزايايي توسعه بانكداري ديجيتال، افزايش سرعت در ارائه خدمات و کنترل هر چه بیشتر در عملیات بانکی، كاهش هزينه ها، رضايتمندي مشتريان، ایجاد شفافیت و جلوگيري از فساد و رانت خواري بوده و سبب افزايش بهره وري و كارآيي سازمان شده است.
همچنين دكتر مهري در بازدید از این نمایشگاه از غرفه بانك صنعت و معدن بازدیدکرد.
شايان ذكر است در اين نمایشگاه چهار سرويس جديد بانك صنعت و معدن تحت عنوان سامانه هاي سدف، هدف، پات و ساحب برای ارائه به مشتریان معرفی شد.
.
.

نسخه قابل چاپ

.تهـران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع چمران، شماره 2917

.22029811-19

.1965643511

.info[@]bim.ir

.19615-314

كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
.

تمام حقوق برای بانك صنعت و معدن محفوظ می باشد.