.
.
  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

انتصاب اعضای هيأت عامل بانك صنعت و معدن در راستای اجرای حاكميت شركتی

دو تن از اعضای هيأت عامل بانك صنعت و معدن در راستای اجرای حاكميت شركتی با احكامی از سوی مديرعامل اين بانك منصوب شدند.
1398/10/15 يكشنبهتعداد بازدید:478
.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت ومعدن، در نشست شوراي مديران اين بانك که امروز پانزدهم ديماه در محل ساختمان مرکزی برگزار شد، اعضای هیأت عامل این بانک در قالب معاونین مدیرعامل معرفی شدند.
در اين جلسه دكتر مهري مديرعامل بانك صنعت و معدن با اشاره به اهميت تحقق حاكميت شركتي يادآور شد: اجراي حاكميت شركتي در بانك و شركت هاي زيرمجموعه آن بايد مورد توجه ويژه قرار گيرد و به سرعت وارد مراحل اجرايي شود. وی همچنین تاکید کرد که اجرای این مهم متناسب با ماموریت های تخصصی و توسعه ای بانک صنعت و معدن عملیاتی خواهد شد.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن تصریح کرد: بايد به سازمان نگاه سيستمي داشته، از فردمحوري دوري گزينيم و در انجام وظايف محوله نوآورانه عمل كرده و برند بانك صنعت و معدن را كه مبدع روش هاي نوين درهمه ابعاد بانکداری، بخصوص بررسي طرح هاي صنعتي و نظارت بر اعطای تسهيلات بوده است، احياء و حفظ نماييم.
 در اين نشست دكتر علي موحدنژاد عضو هيأت مديره اين بانك نيز با تأكيد بر اهميت رعايت شايسته سالاري عنوان داشت: در انتصابات بانك نگاه به درون سازمان داريم و اولويت ما انتخاب مديران ارشد از ميان افراد صاحب دانش و تجربه از مجموعه بانك بوده است و بي شك مسؤليت سنگيني براي پيشبرد اهداف و سياستهاي بانك بر دوش مديران و تصميم گيرندگان آتي اين مجموعه قرار دارد.
در حاشيه اين جلسه و در راستاي استقرار حاكميت شركتي دكتر علي حيدري به سمت معاون مالي و بين الملل بانك صنعت و معدن و بيژن اسدي به سمت معاون نظارت، حقوقي و وصول مطالبات اين بانك منصوب شدند.
لازم به ذكر است دكتر منصور يوسفي نيا نيز پيشتر به منظور پيشبرد اهداف استقرار بانكداري شركتي و بانكداري ديجيتال به سمت معاون فناوري و برنامه ريزي در اين بانك منصوب شده بود.
.
.

بيشتر
نسخه قابل چاپ

.تهـران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع چمران، شماره 2917

.22029811-19

.1965643511

.info[@]bim.ir

.19615-314

.

تمام حقوق برای بانك صنعت و معدن محفوظ می باشد.