.
.
  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد:

تحول دیجیتال یك اولویت برای سازمان های تابعه وزارت اقتصاد است

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد در نشست شورای هماهنگی مدیران استانی این وزارتخانه در استان گیلان اعلام کرد: تحول دیجیتال یک اولویت برای سازمان های تابعه وزارت اقتصاد است/ تحول دیجیتال با تغییر مدل کسب و کار و سپس تغییر فرایندهای انجام کار و استفاده از فناوری های نوین تحقق می یابد/ بانک ها و بیمه ها به عنوان بنگاه های اقتصادی، فعالیت هایشان باید بر مبنای درآمد- هزینه باشد.
1398/7/24 چهارشنبهتعداد بازدید:958
.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن و به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، معاون امور بانکی ، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد در  این نشست اظهار داشت:  بانک ها و بیمه ها به عنوان بنگاه های اقتصادی باید فعالیت هایشان بر مبنای درآمد- هزینه باشد.
معمارنژاد، تحول دیجیتال در بدنه وزارت اقتصاد و تمامی سازمان های تابعه را یک اولویت عنوان کرد و گفت: این تحول با تغییر مدل کسب و کار و سپس تغییر فرایندهای انجام کار و استفاده از فناوری های نوین تحقق می یابد. 
وی تصریح کرد: تحول دیجیتال با تحول الکترونیکی متفاوت است و همه سازمان های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی باید به عرصه تحول دیجیتال وارد شوند.
در این نشست مدیران استانی وزارت اقتصاد در استان گیلان به بیان مشکلات و چالش های فعالیت های خود پرداختند.
 
.
.

بيشتر
نسخه قابل چاپ

.تهـران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع چمران، شماره 2917

.22029811-19

.1965643511

.info[@]bim.ir

.19615-314

.

تمام حقوق برای بانك صنعت و معدن محفوظ می باشد.