سه‌شنبه, 4 آبان 1400
پلیس فتا
اینترنت بانک
  • ساعت : ۱۱:۳۵:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ 
مدیر استانی بانك صنعت و معدن در استان فارس معرفی شد
با حضور حسين عسكري عضو هيأت مديره، رضا رضوي با حكمي از سوي مديرعامل به عنوان مدير استاني فارس و رييس شعبه شيراز بانك صنعت و معدن معرفي شد.

با حضور حسين عسكري عضو هيأت مديره، رضا رضوي با حكمي از سوي مديرعامل به عنوان مدير استاني فارس و رييس شعبه شيراز بانك صنعت و معدن معرفي شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، مراسم معارفه رضا رضوي و توديع نادر كاشاني، همزمان با سالروز تاسيس اين بانك ، با حضور حسين عسكري عضو هيات مديره و مصطفي راستي فر مدير امور راهبري شعب كه به استان فارس سفر كرده بودند، برگزار گرديد.

در اين مراسم كه با حضور تمامي كاركنان مديريت استان فارس (شعب شيراز و شهرك صنعتي بزرگ شيراز) برگزار شد، از زحمات بي بديل نادر كاشاني مدير پيشين استان فارس قدرداني شد.

 نادر كاشاني قريب به ده سال در استان فارس به عنوان سرپرست، مدير استان و رييس شعبه شيراز مشغول فعاليت بود و در طول مديريت وي، بررسي، پرداخت و نظارت بر طرح هاي صنعتي و معدني بزرگي به انجام رسيد و خدمات بسياري به واحدهاي توليدي اين استان ارايه گرديد.

از جمله طرح هاي مهم استان، مي توان به مجتمع صنعتي ذوب آهن پاسارگاد اشاره كرد كه از سال 1395، واردات خط توليد، تامين مواد اوليه، گشايش اعتبار و تامين مالي سرمايه درگردش آن توسط بانك صنعت و معدن صورت پذيرفت و اكنون از واحدهاي برتر توليد شمش فولاد در كشور مي باشد؛ همچنين اين شركت تمامي خدمات اعتباري خود جهت فروش محصول و خريد مواد اوليه را از بانك صنعت و معدن استان فارس دريافت نموده است.

رضا رضوي مدير جديد استان فارس نيز در سابقه خود معاونت شعبه كرمانشاه، رياست شعبه ايلام، مديريت استان هرمزگان و رياست شعبه بندر عباس و رياست شعبه كيش را دارا مي باشد.

گفتني است در ادامه جلسه  توديع و معارفه مديران اين استان از زحمات چند تن از همكاران استان فارس به نمايندگي از بخشهاي مختلف شعب شيراز و شهرك صنعتي  تقدير به عمل آمد و لوح يادبودي به آنان اعطا گرديد.

عضو هيأت مديره و مدير امور راهبري شعب اين بانك در ادامه سفر خود از چندين واحد صنعتي  كه با تسهيلات بانك صنعت و معدن ايجاد شده  و به بهره برداري رسيده اند، بازديد نمودند.

نخستين واحد مورد بازديد، شركت توليدي و مهندسي نيتل پارس واقع در منظقه ويژه اقتصادي شيراز بود كه در زمينه توليد انواع جاذب هاي مولكولي و كاتاليست فعال مي باشد و جزء واحدهاي برتر كشور در زمينه توليد اين قبيل محصولات بوده است.

همچنين شركت گروه صنعتي سازه پيوند، توليد كننده استراكچرهاي فلزي سنگين و فضايي سبك جهت استفاده در صنايع فولاد، نفت و پتروشيمي، نيروگاهي و صنعت ساختمان واقع در شهرك صنعتي بزرگ شيراز، واحد صنعتي ديگري بود كه مورد بازديد مديران ارشد بانك صنعت و معدن قرار گرفت.

شركت چسب و رزين پرسيا زرين آبنوس توليد كننده انواع رزين و فرمالين واقع در شهرك صنعتي بزرگ شيراز و شركت پارسين گسترجنوب توليدكننده ساندويچ پنل واقع در شهرك صنعتي بزرگ شيراز نيز از جمله واحدهاي صنعتي ديگري بودند كه در اين سفر از آنها بازديد شد و مديران استاني و ستادي بانك صنعت و معدن در خلال اين بازديدها با توليدكنندگان و صنعتگران اين استان در مورد موانع پيش روي بخش توليد و راهكارهاي برون رفت از مشكلات و چگونگي تأمين مالي و حمايت هاي بيشتر بانك از كارآفرينان و توليدكنندگان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.4.0