سه‌شنبه, 4 آبان 1400
پلیس فتا
اینترنت بانک
  • ساعت : ۱۴:۱۲:۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ 
در سفر وزير صنعت، معدن و تجارت به استان كهگيلويه و بويراحمد به انجام رسيد؛
بازدید از طرح های تأمین مالی شده از سوی بانك صنعت و معدن
دكتر فاطمي امين وزير صنعت، معدن و تجارت و هيأت همراه در سفر به استان كهگيلويه و بويراحمد از يك واحد صنعتي كه از سوي بانك صنعت و معدن تأمين مالي شده است، بازديد نمودند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، وي در اين سفر از طرح توليد آجرماشيني شركت نماسازان مرواريد واقع دردهدشت روستاي چنگلوا كه با مشاركت بانك تأمين مالي شده، بازديد به عمل آورد.
شركت نماسازان مرواريد در سالهاي 1389 الي 1395 جهت ايجاد و راه اندازي يك واحد توليدي انواع آجر و سفال، يك فقره تسهيلات سرمايه ثابت ارزي، 3 فقره تسهيلات سرمايه ثابت ريالي و سه فقره تسهيلات جعاله تعمير و تجهيز از اين بانك دريافت نموده است.
مجموع تسهيلات ريالي دريافتي شركت ياد شده از بانك بالغ بر 179 ميليارد ريال و تسهيلات ارزي دريافتي آن 9 ميليون و 989 يورو مي باشد.
طرح ياد شده در حال حاضر با 400 تن ظرفيت توليد روزانه انواع آجر و سفال با اشتغال 115 نفر به صورت مستقيم و 85 نفر به صورت غير مستقيم طي سه شيفت كاري در حال توليد مي باشد.
دكتر فاطمي امين در حاشيه اين بازديد اظهار داشت: در جلسات با مديران طرح هاي صنعتي و كارآفرينان استان، ضمن بررسي مشكلات واحدهاي صنعتي، در اسرع وقت براي مرتفع كردن اين مشكلات اقدام مي كنيم.
وي افزود با تزريق تسهيلات در نظر گرفته شده براي اين طرح 150 نفر به صورت مستقيم به نيروهاي اين واحد توليدي اضافه مي شود كه گام مؤثري در راستاي از ميان برداشتن مشكل بيكاري اين منطقه به حساب مي آيد.
گفتني است، طرح ياد شده داراي دو كوره توليد آجر (يك كوره چيني و يك كوره ايتاليايي) بوده كه شركت، درخواست تسهيلات از صندوق بيمه فعاليتهاي معدني براي تعمير و بازسازي كوره مذكور و افزايش ظرفيت توليد دارد و وزير صمت در بازديد از اين طرح براي تأمين منابع مالي و رفع مشكلات اين واحد توليدي قول مساعد داد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.4.0