سه‌شنبه, 4 آبان 1400
پلیس فتا
اینترنت بانک
  • ساعت : ۱۲:۴۸:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ 
پیام تسلیت مدیرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت ایام پایانی ماه صفر
دكتر حسين مهري در آستانه فرارسیدن ايام پاياني ماه صفر، سالروز وفات حضرت محمد (ص)، شهادت مظلومانه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت غریبانه امام رضا (ع) را با صدور پيامي تسليت گفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، در متن اين پيام آمده است:
بيست و هشتم ماه صفر، سالروز رحلت سید انبیاء و رحمت للعالمين است. وجود مقدسی که خداوند متعال او را هنگامی آفرید که نه آسمان بر افراشته بود و نه زمین گسترده، نه عرشی بود، نه بهشتی و نه دوزخی و پروردگار عالميان از نور خود حضرت رسول (ص) و اهل بيت پاك و مطهرش را آفريد.
 در شب رحلت محمد مصطفی (ص) فرشتگان و عاشقان حضرتش در غم فراق اين وجود بلند مرتبه و در عزاي شهادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع) و در اندوه غروب هشتمين اختر امامت، حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) به سوگ مي نشينند.
پيامبري كه پیام آور رستگاری و برابري بود و همه انسان ها را از تاريكي جهل و خرافه پرستی به سوی  نور راستي و درستي رهنمون شد؛ همچنين حيات پربار حضرت امام حسن مجتبی (ع)  كه سرمشق صبر و استقامت بود و زندگاني حضرت امام رضا علیه السلام كه در زمان ظالم ترين حكومت ها دست از تلاش براي ترويج دين حق و دعوت به سوي رستگاري برنداشتند و در اين راه سرانجام با زهر كین دشمنان به مقام شهادت رسیدند، همه و همه الگويي از انسان كامل در برابر ديدگان ما قرار مي دهند تا با تأسي به اين بزرگواران همواره از پويندگان راه حقيقت و نيكي باشيم.
اينجانب سالروز رحلت جانگداز پیامبر گرامی و عظیم الشان اسلام، شهادت دومین اختر تابناک امامت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت جانسوز هشتمین گوهر آسمان ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج) و  بر شیفتگان و ارادتمندان خاندان‎ عصمت‎‎ و طهارت تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال مي خواهم همه ما را از شفاعت اين بزرگواران بهره مند گرداند.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.4.0