پنج‌شنبه, 7 مرداد 1400
پلیس فتا
اینترنت بانک
  • ساعت : ۱۶:۴۹:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ 
پیام تسلیت مدیرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی و بزرگداشت قیام 15خرداد
دکتر حسين مهري با پیامی سالروز رحلت جانگذار معمار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد را به مردم شريف و ولایت مدار ایران تسلیت گفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، متن اين پیام به شرح زیر است:
چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) روز ماتم يك ملت در سوگ جانگداز رهبر و مقتدای خویش است.
به راستي كه امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است و تا تاریخ زنده است راه و اندیشه ایشان زنده خواهد ماند چراكه با درايت و شجاعتي بي سابقه در برابر طاغوت زمان خويش ايستادگي كرد و با رهبري بي بديل خود فصل جديدي را در تاريخ اين مرز و بوم رقم زد كه با گذشت بيش از چهار دهه همچنان الهام بخش قيام ها و خيزش هاي حق طلبانه در سراسر جهان است.
اكنون که ثمرات اين انقلاب ميراث ارزشمند امام خميني (ره) با رهبری و امامت حضرت آيت الله خامنه اي تعليم يافته مکتب امام و انقلاب در پرتو عنایات حضرت ولی عصر بر همگان نمايان شده است بر ماست كه بار ديگر با آرمان هاي رفيع امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اسلامي و شهداي گرانقدر تجديد ميثاق نماييم و در برابر توطئه ها و كارشكني هاي مستكبرين و دشمنان ديرينه اسلام و انقلاب با اتحاد و همبستگي هميشگي خود ايستادگي نماييم و همواره لبيك گو و پشتيبان ولايت فقيه باشيم.
همچنين ياد و خاطره قیام مردمی 15 خرداد ماه که زمینه‌ساز انقلاب اسلامی مردم ايران علیه استبداد و استعمار و یادآور رشادت ها و از خود گذشتگی هاي آنان در سايه رهبري و رهنمودهاي امام خميني (ره) مي باشد را گرامي مي داريم و اميدواريم در پاسداري از آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب و عمل به فرامین مقام معظم رهبری و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز در پرتو عنايات الهي توفيق روزافزون يابيم.
اينجانب سالگرد رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به مردم شریف ميهن اسلامي تسلیت و تعزیت عرض نموده و بهروزي و سرافرازي همگان را از درگاه ایزد منان خواهانم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.4.0